Chrześcijanie

Forum dla prawdziwych chrześcijan.


  • Index
  •  » Świadectwa
  •  » START III - Ogólnopolski zlot dla Gimnazjalistów 2007

#1 2007-07-31 11:14:35

Qik

Administrator

2688511
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2006-12-06
Posty: 387
Punktów :   

START III - Ogólnopolski zlot dla Gimnazjalistów 2007

Byłem byłem i było super! Wspaniały czas! Dcuh Święty działał. Pięknie było oglądać jak ludzie są chrzczeni Duchem Świętym i zaczynają mówić językami bądź otrzymywać inne dary. Był tam obecny Bóg. Podczas uwielbienia cała sala skakała śpiewając "Wielbimy Cię, halleluja halleluja!" albo "nie ma innego jak Jezus! Nie ma innego jak On!". Zespół ten sam co na poprzednich Startach. O wspaniałych wykładach nie muszę wspominać... Świetny był wykład o łasce Bożego zbawienia i o tym że nasze uczynki nie mają tu nic do gadania... Tak proste wytłumaczenie:"Karą za grzech jest śmierć" i "Nie ma grzechu wielkiego i małego"... coś niesamowitego. Wielu luzi zmieniło swoje życie. Ja sam także poznałem wielu wspaniałych ludzi z którymi mam zamiar utrzymywać kontakt (np. jadę do Torunia do syna pastora pod koniec sierpnia) .

Zachęcam wszystkich aby na przyszły rok sobie już rezerwowali czas! Oczywiście tylko gimnazjalistów 13-16. Dla starszych będzie zlot w Żorach. Pozdrawiam wszystkich


"...Your love is amazing, steady and unchanging..." "... everybody jump around in a house of GOD!"

Offline

 

#2 2008-03-20 20:22:57

wera9292

Wierzący

11869536
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: START III - Ogólnopolski zlot dla Gimnazjalistów 2007

Masz racje START to cudowny czas... ja zostalam tam ochrzczona Duchem Świętym

Offline

 
  • Index
  •  » Świadectwa
  •  » START III - Ogólnopolski zlot dla Gimnazjalistów 2007

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plChłopy pokoje